This is the title

Seferleriniz Nerelere?
Firmamız karşılıklı Eskişehir, Bursa ve Yalova’dan Sabiha Gökçen ,İstanbul ve İstanbul havalimanına çalışmaktadır.
Sabiha Gökçen Havalimanı Şatış Ofisiniz Nerede?
Sabiha Gökçende satış ofisimiz çıkışta otobüs duraklarının önünde simit sarayının bitişiğindeki Havabus ofisidir. Sabah 07.00 akşam 24.00 arası açıktır.
İstanbul Havalimanı Ofisiniz Nerede?
İstanbul havalimanında ofisimiz olmayıp havalimanından servis aracımız giden katı en üst kat 5 nolu kapı önünden kalkar ve yolcuları Sabiha gökçende bekleyen asıl otobüse getirir.
İstanbul Havalimanına Sabiha Gökçenden Servisiniz varmı?
İstanbul havalimanına Sabiha Gökçenden servis araçlarımızla beklemeden transfer işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyoruz.
İstanbula Seyahatlerimizde İstediğimiz Yerde İnebiliyormuyuz.
Eskişehir, Bursa ve Yalova’dan gelen yolcularımız İstanbul’un muhtelif bölgelerine trafiğe takılmadan en hızlı bizimle seyahat edebilirler çünkü; aktarma noktamızın Sabiha Gökçen olması ve isteyen yolcuları beklemeden hemen Pendik’te bulunan gerek metro gerekse Marmara’ya tren istasyonuna getirerek yolcularımızın İstanbul’un diledikleri noktalara hızlı ve kesintisiz varışlarını sağlıyoruz. Ayrıca esenler otogarına gitmek isteyen yolcuları da diğer firmalar gibi Yavuz Sultan Selim köprüsünü dolaştırmayarak 40 km gibi bir avantaj sağlıyor ve yol güzergahında kavacık, 4.Levent metroda da bırakabiliyoruz.
Eskişehirden Sabiha Gökçen Havalimanı ve Yeni İstanbul Havalimanı Ne kadar Sürmekte?
Eskişehir’den takriben Sabiha Gökçen Havalimanı 4 saat, Yeni İstanbul havalimanı 5 saat sürmektedir.
Bursa'dan Sabiha Gökçen Havalimanı ve Yeni İstanbul Havalimanı Ne kadar Sürmekte?
Bursa’dan Sabiha Gökçen Havalimanı Yalova’ya uğramayan araçlar 90 dk, Yalova üzeri gidenler 100dk, Yeni İstanbul havalimanı 3 saat sürmektedir.
Bursa Araçlarnız Yalovaya Uğruyorlarmı?
Yalova ili için; pandemi kısıtlaması haricinde Bursa’dan gelen araçların hepsi Yalova’ya uğramaz(gece araçları uğrar 02.00 ile 05.30 arası) fakat uğramayan araçları Yalova otogardan kalkan servis aracıyla Osmangazi Köprüsü üzerindeki oksijen tesislerine getirip Büyük otobüs ile Sabiha ve İstanbul ve havalimanlarına taşıyoruz. Dönüşlerde ise kısıtlama haricinde tüm araçlarımız oksijende indirilip Yalova güzergahına ücretsiz taşınmaktadır. Aslında bu aktarma gözükeside yolcularımız için daha kolay olduğunu düşünmekteyiz çünkü yolcularımız dilediği yerde inebilmekte ve şehir dışında olan Yalova otogarına gidip geri gelme zahmetinden de kurtulmuşlardır. Bu konuyla ilgili çok şikayetler almaktayız fakat sadece Yalova’dan kalkan birkaç servis yapmaktansa Bursa’dan gelen tüm servisleri Yalova’ya açarak Yalova halkının her saat havalimanlarına ulaşımını ancak böyle sağlayabildik. Bu konu ile ilgili anlayış bekliyoruz.