TÜKETİCİ MEVZUATI İÇİN ÖN BİLGİLENDİRME FORMU


1.SATICIYA AİT BİLGİLER

UNVAN: İstanbul Konfor
Adres:……….
Telefon: 0505 999 16 34
E-posta: info@istanbulkonfor.com

2.TÜKETİCİYE AİT BİLGİLER

Yolcu taşıma biletini satın alım işlemini gerçekleştiren kişi ve kişinin bilgileridir.

3.SÖZLEŞME İÇERİĞİ ve ÜRÜN-HİZMET BİLGİLERİ

İşbu sözleşme içeriği, yolcu taşıma biletidir. Biletin ücreti, ödeme şekli, biniş yeri, varış yeri, varış saati, yolculuk tarihi ve koltuk numarası bilgilerinden oluşmakta olup, tüketici yani yolcunun e-posta adresine de gönderilmektedir. Açıklama Tarih : Koltuk No Saat : Nereden-Nereye Ödeme biçimi : Toplam Tutar(kdv dahil)

4.GEÇERLİLİK SüRESİ

İşbu sözleşmede yer alan ürün ve hizmetler bahsedilen hizmetin bitimine kadar geçerli olup, hizmet bitimi ardında geçerli olmayacağını sizlerin bilgisine sunarız.

5.CAYMA HAKKI

Tüketici, iade talebi oluşması halinde, sipariş zamanında gönderilmiş e-posta içinde belirtilen hareket saatinden 24 saat öncesine kadar cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması halinde cayma talebi ardındaki 30 gün içerisinde tüketiciye ücreti iade edilir. Tüketici eğer şubeden bilet satın almışsa, cayma talebi halinde tüketici bu bileti ile birlikte yanında kimlik ve satın alımı kredi kartı ile oldu ise kredi kartı ile birlikte, bilette belirtilen yolculuk saatinden en geç 24 saat önce şubemize müracaat etmesi gerekmektedir. Eğer belirtilen yolculuk saatine 24 saatten az bir süre kalmış ise bilet iadesi yani cayma hakkı kullanılamaz.

6.GEÇERLİLİK

İşbu ön bilgilendirme formu tüketici tarafından dijital ortamda okunarak kabul edilecek, daha sonrasında da tüketici sözleşmesi aşaması başlayacaktır.

7.YETKİLİ MAHKEME

Tüketici, şikayeti durumunda Sanayi ve Ticaret Bakanlığının her yılın Aralık ayında, Parasal Sınırlar içinde belirlediği tüketicinin mal veya hizmet satın aldığı yerde ya da bulunduğu bölgede ki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir.* 2016 yılı için geçerlidir.