Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

İstanbul Konfor olarak müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve üçüncü taraflarla paylaşılması söz konuş dahi olmayacağından emin olabilirsiniz.  sitemize üye olurken ve sizlerin internet sitemizde gezinirken tıkladığınız alanların ve sitemizde incelediğiniz sayfaların bilgileri gibi kişisel olmayan bilgilerinizi sitemizin sizler için zenginleştirmek adına kullanmaktayız. İstanbul Konfor, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitemizin kayıt alanında barındırmaz. Saklanan bilgiler tamamen kurumumuz olanb İstanbul konforu geliştirmek adına olup hiçbir kişisel bilgi içermez. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli bir alanda saklanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizin en üst düzey koruma sağlayan sistemler tarafından korunmaktadır. İstanbul Konfor’da veri güvenliği sistemleri kullanılmaktadır. Bu amaçla  “Comodo” nun güvenlik kapsamı içindedir. Sunucumuzun yazılımı Secure Socket Layer (SSL) endüstri standartlarında olup, kredi kartı işlemleriniz için en güvenilir güvenlik sistemidir. Bilet satın alma işlemlerinde, bunca güvenlik önlemine sahip olmamıza rağmen kredi kartı bilgileriniz sistemimiz üzerinde asla kayıt altına alınmamaktadır.

Değişiklik Hakları

İstanbul Konfor gelişen şartlar dahilinde kullanım şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar, hizmet bedelinde değişiklik yapma hakkını İstanbul Konfor sahiptir ve gelişen şartlar dahilinde ücretlerde değişiklik yapılabilir. Yapılan Değişiklikleri istanbulkonfor.com adresimizde değişikliklerin hemen ardından sizler için yayınlanacktır.

İPTALLER, İADELER ve İLGİLİ KURUMLAR

İstanbul Konfor verdiği hizmetin bedeli, hizmet müşteri tarafından kullanılmış olması dahilinde ücret iadesi olmayacağını sizlere bildirmektedir. Anlaşma kurulan taraf ile yani tüketici ile olağan dışı sebepler sonucunda iptaller, ertelemeler gibi durumlar için kurumumuz ile iletişime geçmeniz gerekir.

İLETİŞİM

İstanbul Konfor, tüketicileri ile kurduğu iletişimin sağlıklı olmasına özen gösteriri ve bu iletiimin sağlığı baki kalması için sürekli tüketicisi olan kişiler ile iletişime geçen tüm personeli denetler, maksat her zaman siz müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir. Bizimle iletişime geçmek için:

Telefon(whatsApp): 0505 999 16 34

Adres: iletişim sayfamızda İstanbul, bursa Eskişehir, Balıkesir izmit ve Yalova acentelerimizin adresi bulunmaktadır.

Ticaret Sicil No:………..

Mersis No:……….

Konuşmayı Aç
Yardım Et
Merhaba;
Nasıl Yardımcı olabilirim?