fbpx

Hat Güzergah Bilgileri

Bursa > Sabiha Gökçen Hattı Güzergah Bilgileri :

Gece 03.00 ile 07.00 arasındaki seferler hariç tüm araçlarımız Yalova'ya uğramadan Seyahatini Otoban ve yeniköprü güzergahını kullanıp sizlere 45Dk. zaman kazandıracak bir yolculuk imkanı sağlayacaktır.

Firmamız yanlızca Sabiha Gökçen'e değil İstanbul'un ilk giriş noktası olan firmamıza ait Pendik-Kurtköy hareket merkezimizden Tüm Anadolu yakası bölgelerini kapsayan ücretsiz servislerimiz ve Avrupa yakası bağlantılı Kaynarca metro durağımız ile heryere konforlu bir ulaşım sunmaktadır.

Sabiha Gökçen > Bursa Hattı Güzergah Bilgileri :

Araçlarımızın tamamı Yalova'ya uğramadan yeniköprü ve otoban güzergahını kullanıp sizlere 45 dk zaman kazandıracak bir yolculuk imkanı sağlayacaktır.
Yalova yolcularımız için güzergah üzerindeki tesislerimizden Yalova Çarşısına ve Otogarına kadar ücretsiz transfer imkanı bulunmaktadır.

2 Saatte Avrupa Yakası Hattı Güzergah Bilgileri :

Bursa Terminalden başlayıp Pendik Kurtköy hareket merkezimizden devam edecek olan araçlarımız Avrasya tüneli veya 15Temmuz şehitler köprüsü güzergahını kullanacaktır. Trafikte bir yoğunluk olmaığı taktirde toplamda 2 saatlik bir yolculuk sonunda sizlerin Avrupa yakasındaki Aksaray Metro , Marmaray ve Topkapı Metrobüs merkez duraklarımıza ulaşımınızı sağlıyoruz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com