fbpx

Bursa’dan İstanbul’a ulaşmanın en kolay yolu

Ulaşım söz konusu olduğunda başarılı olmaksa amaç, iki önemli husus ortaya çıkıyor. Konfor ve zamanlama; yolcular için büyük önem taşırken, ulaşım firmaları ise her geçen gün yeni stratejiler geliştiriyor.

Türkiye’nin en kalabalık bölgesi olan Marmara’da da Bursa – İstanbul arası ulaşım; her geçen gün önemini daha da artırıyor.

2,5 saatte banliyo hattına ulaşım…

Bu güzergahta hizmet veren İstanbul Konfor firması, Bursalı yolcularını 2,5 saat içinde İstanbul’a ulaştırıyor. Şehir karmaşasına girmeden, en kısa yolun kullanıldığı yolculuk, banliyo hattına ulaştırılması ve 45 lira gibi bir ücretin söz konusu olması nedeniyle, vatandaşları da ekstra memnun ediyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan firma yetkilisi Emir Günaydın, “Butik bir firma olmamıza rağmen yolcularımızın güvenli, konforlu ve zamandan tasarruf edecek şekilde evlerine, iş yerlerine ulaşmasını sağlıyor, bu konuda ulaşımın gerektirdiği çağın her gereğini de yerine getirmek için projeler üretiyoruz…” dedi.

Günaydın, “İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Ataşehir güzergahına doğru çok ciddi trafik söz konusu oluyor. Pendik-Ataşehir arasında trafiğe girmek istemeyen yolcularımız için oluşturduğumuz alternatif imkan dahilinde; 100 km gibi bir yol, banliyo hatlarına aktarma yapılarak kısaltılıyor” dedi.

İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen ve Harem Otogara ulaşım…

İstanbul Konfor, Bursa-İstanbul arasında karşılıklı seferler düzenleyerek yolcularını en hızlı ve konforlu bir şekilde Sabiha Gökçen Hava Limanı, İstanbul Hava Limanı ve Harem Otogarı’na ulaştırıyor.

Firma, online olarak istanbulkonfor.com web sitesi üzerinden, rezervasyon ve bilet alımı imkanı sunduğu gibi, İstanbul’dan yurt içi ve yurt dışı uçak yolculuğu yapacak yolcular için de bilet satışı gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra Whatsapp hattı da yolcular için 7-24 destek hizmeti sunuyor.

 

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com